Ekincioğlu Alüminyum Biyet Tesisi

İstenilen Standartlarda Üretim

İstenilen dünya standartları ölçüleri ele alınarak gereken karışım malzemeleri kullanılması sonucunda tüm çaplarda aluminyüm biyet üretimi ile istenilen standartlar yakalanılarak yapılmaktadır.

Sektör Tecrübesi

Ekincioğlu Alüminyum; Yılların engin birikimi, alüminyum döküm sektöründeki kaliteli üretim mantalitesi ve zamanında hizmet anlayışını kalifiye personeliyle birleştirerek alt yapısında toplayan Ekincioğlu Alüminyum her geçen gün kendisini yenileyerek, ekstrüzyon firmalarının takdir alarak sektöründe hak ettiği yere emin adımlarla ilerlemektedir.

Yüksek Üretim Kapasitesi

Müşterilerine layık oldukları en kaliteli biyeti sunabilmek için, Ekincioğlu Alüminyum dünyanın en modern döküm sistemi ile 2500 ton/ay olan kapasitesine sahip olup bu kapitesinide arttırmaya devam etmektedir.

Ürün Çeşitleri

Ekincioğlu Alüminyum ekstrüzyon firmalarının isteği doğrultusunda 127 ve 178 mm gibi değişik çaplarda ve yine isteğe göre uluslararası normlardaki alüminyum alaşımları şeklinde yüksek kalitede biyet üretmeye devam etmektedir.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,